Nyári napközistábor

Kedves Szülők!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni Önöket arról, hogy a Budavári Önkormányzat ebben az évben is megszervezi a kerületi nyári napközis tábort. Az I. kerületben élő illetve I. kerületi intézményben tanuló, iskoláskorú (6-14 éves) gyermekek részére 8 héten keresztül kulturált körülmények között, színes programokkal szeretnénk gondtalan és tartalmas vakációt biztosítani.

A tábor helye:

Czakó Utcai Sport és Szabadidőközpont 1016 Bp.Czakó u.2-4. és

Lisznyai utcai Általános Iskola 1016 Bp. Lisznyai u. 40-42.

Telefon:

Tóth Erika, Vékásné Dobos Zsuzsanna: 06 20/9531150

Üzemeltetés:

2016. június 27-től 2016. augusztus 19-ig

A foglalkozások időtartama:

hétfőtől csütörtökig 8-16 óráig, pénteken 8-15 óráig.

Ügyeletek a táborban:

reggel 7-8 óra között, délután 17 óráig /pénteken 16 óráig/

A tábor a szombati napokon zárva tart!

A gyermekek a táborba érkezhetnek és távozhatnak:

1. egyedül/szülői kísérettel közvetlenül a táborba,
  2. tanári kísérettel /tömegközlekedéssel/

– reggeli gyülekezés: 7.30 – 7.45 óráig a Kosztolányi Dezső Általános Iskola és Gimnázium előtt /Bp.I. ker. Attila út 135-137./

– délutáni visszaérkezés az iskolához /Attila út/ 16.00 – 16.30 óra között.

Étkezés a Lisznyai Utcai Iskolában.

A tábori étkezés befizetésének rendje:

A június 27-től- 30-ig és július 01-től- július 8-ig terjedő időszakra vonatkozóan

1. június 13-14-én befizetés az iskolákban,

A július 11- 29-ig  terjedő időszakra vonatkozóan befizetés a Lisznyai Utcai Iskolában

1. július 4-5-én, (hétfő-kedd).

Az augusztus 1-től – augusztus 19-ig terjedő időszakra vonatkozóan befizetés a Lisznyai Iskolában

1. július 18-19- én (hétfő-kedd).

Kérem, hogy a kedvezményekről kapott határozatokat illetve igazolásokat befizetéskor hozzák magukkal.

A tábori programokról:

A tábor vezetősége sokféle, az életkori sajátosságoknak megfelelő, változatos programot kínál a gyermekeknek, így pl. sport, kulturális, kézműves, egészségnevelő, kamaszprogramokat.

Egyéb tudnivalók:

Kérjük a szülőket, hogy gyermekük részére – lehetőség szerint – BKV bérletet biztosítani szíveskedjenek.

Az első tábori napra „közösségbe mehet” igazolást, valamint a TAJ kártya másolatát hozzák magukkal.

A tanulók egyedül csak írásos szülői engedéllyel – az időpont feltüntetésével – érkezhetnek, illetve hagyhatják el a tábort.

A tanuló betegsége esetén kérjük az ebéd lemondását, mely a hiányzás 2. napjától érvényesíthető.

A táborba hozott játékokért felelősséget nem vállalunk!

Amennyiben gyermeke tábori elhelyezését szeretné igénybe venni, a „Jelentkezési lap”-ot kitöltve az „Adatlap”-pal együtt szíveskedjenek visszaküldeni az iskolába.

Budapest, 2016. április 28.

Judák Barnabásné dr. Varga-Kovács Emese

aljegyző

Az értesítőt, illetve a jelentkezési lapot MS Word formátumban ITT tudja letölteni!