Valentin nap

Kedves Szülők!

A nyelvi munkaközösség idén is, a hagyományokat követve, megrendezi a Valentin napot az iskolában.

Kedden, február 14-én ezért arra kérjük a gyerekeket, hogy aki tud, piros vagy rózsaszín ruhában jöjjön iskolába.

Programok:

· Büfé: Szünetekben és tanórákon a gyerekek által hozott finomságok árusítása. Reggel fél 8-tól a könyvtárnál lehet leadni a névvel ellátott dobozokat. A legszebb süteményeket jutalmazni fogjuk! A befolyt összeg a nyelvi munkaközösséget fogja gazdagítani, melyet természetesen a jutalmakra és nyelvoktatáshoz hasznos játékok vásárlására fogunk fordítani.

· Szünetekben zene szól a hangosbemondóból.

· Szünetekben Free Hugs feliratú táblákkal ingyen öleléseket oszt néhány gyerek.

· Idén is lesz ’Szerelemposta’. Tanári szoba előtti dobozba tehetik a névvel ellátott borítékokat a gyerekek hétfő délutánig. Ezt 4.b osztályos postások fogják kézbesíteni.

Fáradozásukat előre is köszönjük!

Üdvözlettel:

A nyelvi munkaközösség