Sporteredmények

Iskolánk tanulói két táncversenyen is előkelő helyezést értek el csapatban. A Ritmusgyakorlatok Országos Táncversenyén III., a Start Dance Cup versenyen pedig II. helyezést szereztek a lányok. Az “ONYX” csapat budaváris tagjai: Costanza Imola (8. osztály) – Hábel Dalma (7. osztály) – Kormos Jázmin (7. osztály) – Huszár Nikolett (8. osztály) – Costanza Mirella (8. osztály)

Gratulálunk a lányoknak! 🙂

20160226_094713 másolat

20160226_094809

Almomani Nathanielt, 3. b osztályos tanulónkat, a Győrújfalu Kupa 2006-os korosztály legjobb játékosának választották. Gratulálunk! 🙂

20160304_134645

20160304_134729

20160304_134627

Galaschek Zoárd, 3. b osztályos tanulónk, a szekszárdi U-9 kupán január 23-án csapatával – az MTK Budapesttel – I. helyezett lett, valamint ő lett a legjobb játékos. Gratulálunk neki!

?

Iskolánk tanulói részt vettek a kerületi sakkolimpián, ahol az alábbi eredmények születtek:

Gratulálunk nekik, büszkék vagyunk rájuk! 🙂

Fehér Máté, 7. osztályos tanulónk a Szentendrei Sakkiskola Tusi Kupa versenyén I. helyezést ért el 2015. október 10-én. Gratulálunk neki és további sikereket kívánunk!

fehér máté

Nagy Blanka, 4. osztályos tanulónk 2. helyezést ért el a spanyolországi Fit-Kid Európa Kupán,

2015. október 10-én. Gratulálunk és büszkék vagyunk rá! 🙂

blanka

12218907_1188619521152842_667589953_o

12243706_1188600324488095_972952156_n

Iskolánk 3. a osztályos tanulója, Koncz Benedek részt vett a III. START KUPÁN, ahol Újonc II. v2 kategóriában I. helyezést ért el akrobatikus tornában. Gratulálunk a szép eredményhez! 🙂

koncz benő fotó

koncz benő oklevél

Egy rangos ausztriai Nemzetközi Futball Kupán vett részt 3. b osztályos tanulónk, Almamoni Nathaniel   az MTK csapatával.

32 induló csapatból a rangos 9. helyen végeztek a tornán. Köszönjük az MTK Szövetsége által közzétett publikációt és gratulálunk! 🙂

almamoni_nathaniel

Összesen 117-en neveztek be a Csíkszeredai Városnapok keretében megrendezett amatőr úszóversenyre. A Csíki Csobbanó uszodában hét korosztályban mérték össze tudásukat az indulók. A résztvevők között volt iskolánk 3.a osztályos tanulója, Szász Vince, aki U10-es korcsoportban 25 méteres gyorsúszásban 2. helyezést ért el.  Gratulálunk neki, büszkék vagyunk rá!