Zamárdi tábor

Pályázati tájékoztató 2017.

ZAMÁRDI 2017.

Tisztelt Szülők!

A Budavári Általános Iskola a 2016/2017-es tanévben is megszervezi nyári táborát. Helye a Balaton déli partján fekvő Zamárdiban, a vízpart mellett lesz.

Időpontja: 2017. július 03 – július 07-ig

Tábordíj: 34 000 Ft, mely magában foglalja az utazás, a szállás, az étkezés, a programok  stb. költségeit.

Kísérő tanárok: Marika néni, Gabi néni, Viki néni, Ildikó néni, Anett néni, Roland bácsi, Zsanett néni, Gyuri bácsi, Orsi néni

Programok: fürdés a Balatonban, esti vízparti séta, sétahajókázás, látogatás Siófokra kisvonattal, koreográfia- és arcfestőverseny, fodrászverseny, tollas és asztalitenisz bajnokság, akadálypálya-, rohampálya versenyek, nosztalgia kertmozi, pizzakészítő verseny, kalandpark, vízi vetélkedő, tábortűz virsli sütéssel, legyen ön is milliomos vetélkedő, számháború, táncmulatság,  dinnye, lángos, főtt kukorica és ami a balatoni táborozásba belefér, … és még sok más meglepetés

Jelentkezési lap kérhető az iskolatitkárnál, vagy Zsuzsi néninél,  illetve innen letölthető.

Jelentkezés: Titkárságon (Ági néni vagy Zsuzsi néni)

• az első részlet befizetésével (10 000 Ft) április 11-ig, (kedd)
  • a második részlet: 12 000 Ft május 17 -ig,(szerda)
  • a harmadik részlet: 12 000 Ft június 6 -ig, (kedd) fizetendő.

További információval szívesen állnak rendelkezésükre a kísérő pedagógusok.

Budapest, 2017. március 08.

Táborvezetőség                                                                            Dr. Fejér Lászlóné

Nyári iskolai tábor – 2016

Helye:  Balatonszéplak-alsó (Zamárdi) I. kerület Önkormányzat Üdülő, Viola u. 9.

Ideje: 2016. június 27. (hétfő) – július 01. (péntek)

Indulás: 2016. június 27. Déli pu. 8.05

Találkozás: 715-735 között

A csomagokat külön utánfutós autóval szállítjuk le, ezért fontos a pontos érkezés (csomagok leadása a pályaudvar oldalában)!!!

Ani nénivel, Palancsa Ildikó nénivel, Sarlós Marika nénivel, Gabi nénivel, Gyuri bácsival, Edit nénivel, Anett nénivel és Roland bácsival a lépcsősor tetején a külső váróban a kijelzőnél.

Érkezés: 2016. július 1. (péntek) Déli pu. 17.54  /indulás Zamárdiról:15.59/ A táborból, helyszínről legkésőbb 15 óráig lehet elvinni a gyerekeket.

Ellátás: hétfő ebédtől péntek uzsonnáig teljes ellátás

Szükséges felszerelés:

• kis hátizsák, újratölthető kulacs, ennivaló, innivaló első nap ebédig
  • diákigazolvány, zsebpénz (1500.-), pénztárca benne fontos adatok, telefonszámok
  • ruházat: tréningruha, zoknik, fehérneműk, pólók, sortok, fürdőruhák (2 db), törölköző (2 db), esőkabát, zárt cipő, papucs, tisztálkodó szerek, naptej, szúnyogriasztó, esetleg bedugható elektromos szúnyogriasztó
  • gyógyszerek (ha szükséges) egyénileg zacskóban névvel ellátva (kullancselleni spray, fájdalomcsillapító, lázcsillapító, kalcium és allergia gyógyszer)
  • elemlámpa, rajzeszközök (filctoll, színes ceruza, olló, ragasztó), játékok (saját felelősségére), műszaki cikkekért (telefon, MP3, MP4 lejátszók, stb.) felelősséget nem vállalunk.

Programok:

• kirándulás Siófokra, Víztorony, kilátó
  • Hajókázás, városnéző kisvasutazás, játékos lézer harc
  • kézműves programok, póló festés, hűtő mágnes, kőfestés, rizskép
  • arc és hajfestéssel egybekötött divatbemutató
  • strandolás, vízi vetélkedők, sportvetélkedők, akadálypálya, foci, foci és foci
  • pizza és virsli sütés, tábortűz
  • esti disco, karaoke
  • szabadtéri mozi
  • játékos vetélkedők: „Kérem a következőt!”, „Budavári szeretlek!”

FONTOS!
A  kitöltött és aláírt egészségügyi nyilatkozat nélkül a gyermek nem vehet részt a táborban!

(Legkésőbb az utazás előtt át kell adni a táborvezetőnek!)

Egészségügyi nyilatkozat Zamárdihoz

Érdeklődni lehet:

Palancsa Ildikó néni +36209320086 (A táborral kapcsolatos bármilyen kérdésre szívesen válaszolok.)

Budapest, 2016. június 5.                                                                                                                                                           Táborvezetőség

Kedves szülők és gyerekek!

Tájékoztatónkat és a jelentkezési lapot a 2016-os nyári táborra innen lehet letölteni. Szeretettel várunk mindenkit! 🙂

20160428_064550